.::K a R R a m B a::.

KaRRamBa forum od fanów dla fanów


#1 2009-06-18 23:28:34

Astarothe

Admin

11521009
Zarejestrowany: 2009-06-18
Posty: 47
Punktów :   

"11"

(z karramba.pl)

Do premiery długo oczekiwanego , najnowszego albumu KaRRamBy , zatytułowanego "11" już co raz bliżej. KaRRamBa promuje najnowsze kawałki podczas koncertów. Dajemy Wam jako przedsmak albumu nowy nieznany Wam kawałek pt "StoooKooo-PoooKooo" , który nie znajdzie się na najnowszym albumie - jest produktem dodatkowym do albumu;) w czasie jego słuchania będziecie mogli oglądnąć kilka fotek z koncertu w Krakowie, który odbył się 31.05.2009 z okazji XVI Dni Bieżanowa. Na scenie wraz z KaRRamBą pojawiła się wokalistka Maxi oraz znany i lubiany YeeSooZ. Miłego Odbioru!!

(z http://nasza-klasa.pl/profile/9419170/g … album/2/41)
(środek czerwca) Yo Yo Yo!! Dzisiaj daję Wam przedsmak nowego albumu "11" Kawałek "StoooKooo-PoooKooo" to utwór z 2009 roku. Nie znajdzie się na albumie "11", ponieważ jest to dodatek do nowych utworów;) Na tle kawałka "StoooKooo-PoooKooo" zobaczycie fotki z ostatniego dużego koncertu, który odbył się 31.05.2009 w moim ukochanym rodzinnym mieście Krakowie. Na scenie wraz ze mną - MAXI, czyli wokalistka, którą niejednokrotnie widzieliscie i słyszeliście przy projekcie "Queens" - Maxi jest z Krakowa;) oraz znany Wam wszystkim i lubiany YeeSooZ - czyli człowiek, który najsmutniejsze imprezy zamienia w Mega Power Party Zapraszam na www.karramba.pl - tam na stronie głównej będziecie mogli klikać w newsa, dzięki czemu posłuchacie "StoooKooo-PoooKooo" oglądając fotki z tego koncertu!

http://www.youtube.com/v/v1TfyGZ4R8k&co … edded&fs=1



Koncert 31.05.2009 - Kraków - PODGÓRZE [!!!], Magillo. Powrót na scenę przez duże "P" ) KaRRamBu$, Maxi, YeeSooZ - w tym składzie ruszamy w trasę promującą najnowszy album "11". Kto był na tym koncercie, ten wie, że dopiero teraz ze sceny bije niepowtarzalny POWER, ludzie pod sceną są w szoku, mega pozytywnym szoku, i sami wiedzą, że rozpoczęła się era MEGA JAZZZZDY! Premiera albumu "11" już w lipcu 2009, zapraszamy kluby do współpracy, agencje koncertowe do współpracy, a WAS KOCHANI, zapraszamy na koncerty, bo sam nie przypuszczałem, że po "krótkiej" przerwie mamy dziś największy POWER od niepamiętnych czasów!! Tym razem jako Specjalny Gość trasy występuje z nami MAXI - 101% full profeski na scenie - kto widział i słyszał, ten wie o co kaman )))
pozdro 4 @ll !!
KaRRamBa
www.karramba.pl


Nie sztuką jest żyć, sztuką jest żyć i nie zejść na psy!

Offline

 

#2 2009-06-19 14:00:33

Cesare Borgia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-19
Posty: 4
Punktów :   

Re: "11"

Już się doczekać nie mogę, na pewno album ten znajdzie sie w mojej kolekcji choć przyznam że StoooKooo PooooKoooo nie koniecznie mi się spodobało...
Hmm FONOGRAFIKA, to wielki plus, wydawała ona plyty Peji o których nie muszę pisać, wszyscy wiemy jak się sprzedawaly itd...  Nie wiem czy KaRR się wybije, na pewno trochę komercyjnością i otwartością tekstów, ale osobiście uwarzam że zaniedbywal fanów przerwami pomiędzy płytkami, a rmxy i wszelkiego rodzaju przeróbki tego nie rekompensują, oczywiście życzę mu tego by to on był na piedestale w polskim Rapie:D

Offline

 

#3 2009-07-02 23:46:27

Astarothe

Admin

11521009
Zarejestrowany: 2009-06-18
Posty: 47
Punktów :   

Re: "11"

StoooKoooo PooooKoooo nie bylo aż tak złe.... w sumie sam czasem przelewam myśli na papier.... też total hardcore styl... zobaczcie sami:

Dziś kurwo Cię zdissuje bo taką mam jazde
tak Ci wyjebie że zobaczysz gwiazde
Dojade Cie jak szmate, nakręce rozjebie
Bo jak zawsze mam wąty do Ciebie
Ty i ta Twoja piekna buzia, nózia, cyce
Pierdole to i Ciebie, zasadze Ci szpice
a ty się wypniesz z myślą że wsadze Ci pod spudnice
Pamiętaj farmazonie że twojego kitu nie chwyce
Ty dla Mnie jesteś pała
Twoja matka w chuj żałuje że Cie w pore nie wyskrobała
Puki nie zdechniesz Ja będę Ci źle życzył!
i nigdy nie uslyszysz ode Mnie slodyczy
Pierdole Cię i te Twoje szantaże
Wszystkie je w chuj Ci z pamięci wymaże
Denerwują Mnie te Twoje zgrywy
i po chuj rozpowiadasz że jestem fałszywy
Ty mala szumowino Krętaczu pierdolony
Dostaniesz chujem w Twarz i co powiesz
"Chuj" bo tyle dla Mnie do powiedzenia masz









UWAGA ! ! ! UWAGA ! ! ! http://nasza-klasa.pl/profile/9419170/g … album/2/42






NOWY ALBUM!!!! KaRRamBa „11” – PREMIERA JUŻ W SIERPNIU!!!
Termin premiery uległ zmianie ze względu na to, że album będzie jednak zawierał 2 płyty CD, czyli zamiast 70 min dostaniecie 120 min muzy !!! Ponadto wraz z premierą najnowszego albumu powstaną wznowienia poprzednich albumów, premierowo na płycie CD pojawi się album „ROCK VATOS LOCOS” – te wszystkie nowe , dobre informacje wiążą się ściśle z koniecznością przesunięcia premiery albumu z lipca na sierpień 2009, ale myślę, że warto było przesunąć datę premiery, zważywszy na wszelkie dodatkowe opcje , jakie dla Was przygotuję )))



Powiem że nie do końca jestem uradowany:((


Nie sztuką jest żyć, sztuką jest żyć i nie zejść na psy!

Offline

 

#4 2009-08-07 13:33:16

Astarothe

Admin

11521009
Zarejestrowany: 2009-06-18
Posty: 47
Punktów :   

Re: "11"

Chyba dam sobie spokój z wyczekiwaniem na ten album, bo czekam na niego, nie kilka a kilkanaście miesięcy... gdy KaRR napisał że na 99% przed wakacjami to aż podskoczyłem, potem wyszło ze "przed wakacjami" to lipiec, pomyślałem trudno, zawsze premiery się parę dni spóźniają... Następnie info "11" na 2CD premiera sierpień, powiem szczerze, wolał bym mieć chociaż to jedno CD a już na swojej półce.... Mamy 7my sierpnia, a płyty jak nie było tak nie ma, a do tego żadnego proma czy chociaż newsa....... Myślę że zostało Mi około 14dni na wolności i raczej sie nie doczekam tego albumu <zrezygnowany>

KaRR jeśli tu wchodzisz i czytasz to wiedz że nie mam żadnych pretensji czy jakichkolwiek zarzutów w Twoim kierunku, lecz po prostu kończy Mi się czas:((


Nie sztuką jest żyć, sztuką jest żyć i nie zejść na psy!

Offline

 

#5 2009-08-15 02:35:14

Dumel

Moderator

Zarejestrowany: 2009-06-20
Posty: 32
Punktów :   

Re: "11"

Aktualizuje.15 sierpnia i nic nie ma,nic nie słychać.No wiesz...wyczekując nabierasz większego smaka.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.jlb-clan.pun.pl www.forumsaezatakeiskaze.pun.pl www.daikirai.pun.pl www.grubaski.pun.pl www.chlopcowgrono.pun.pl