Astarothe - 2009-06-18 23:28:34

(z karramba.pl)

Do premiery długo oczekiwanego , najnowszego albumu KaRRamBy , zatytułowanego "11" już co raz bliżej. KaRRamBa promuje najnowsze kawałki podczas koncertów. Dajemy Wam jako przedsmak albumu nowy nieznany Wam kawałek pt "StoooKooo-PoooKooo" , który nie znajdzie się na najnowszym albumie - jest produktem dodatkowym do albumu;) w czasie jego słuchania będziecie mogli oglądnąć kilka fotek z koncertu w Krakowie, który odbył się 31.05.2009 z okazji XVI Dni Bieżanowa. Na scenie wraz z KaRRamBą pojawiła się wokalistka Maxi oraz znany i lubiany YeeSooZ. Miłego Odbioru!!

(z http://nasza-klasa.pl/profile/9419170/g … album/2/41)
(środek czerwca) Yo Yo Yo!! Dzisiaj daję Wam przedsmak nowego albumu "11" ;) Kawałek "StoooKooo-PoooKooo" to utwór z 2009 roku. Nie znajdzie się na albumie "11", ponieważ jest to dodatek do nowych utworów;) Na tle kawałka "StoooKooo-PoooKooo" zobaczycie fotki z ostatniego dużego koncertu, który odbył się 31.05.2009 w moim ukochanym rodzinnym mieście Krakowie. Na scenie wraz ze mną - MAXI, czyli wokalistka, którą niejednokrotnie widzieliscie i słyszeliście przy projekcie "Queens" - Maxi jest z Krakowa;) oraz znany Wam wszystkim i lubiany YeeSooZ - czyli człowiek, który najsmutniejsze imprezy zamienia w Mega Power Party ;) Zapraszam na www.karramba.pl - tam na stronie głównej będziecie mogli klikać w newsa, dzięki czemu posłuchacie "StoooKooo-PoooKooo" oglądając fotki z tego koncertu!

http://www.youtube.com/v/v1TfyGZ4R8k&co … edded&fs=1Koncert 31.05.2009 - Kraków - PODGÓRZE [!!!], Magillo. Powrót na scenę przez duże "P" ;)) KaRRamBu$, Maxi, YeeSooZ - w tym składzie ruszamy w trasę promującą najnowszy album "11". Kto był na tym koncercie, ten wie, że dopiero teraz ze sceny bije niepowtarzalny POWER, ludzie pod sceną są w szoku, mega pozytywnym szoku, i sami wiedzą, że rozpoczęła się era MEGA JAZZZZDY! Premiera albumu "11" już w lipcu 2009, zapraszamy kluby do współpracy, agencje koncertowe do współpracy, a WAS KOCHANI, zapraszamy na koncerty, bo sam nie przypuszczałem, że po "krótkiej" przerwie mamy dziś największy POWER od niepamiętnych czasów!! Tym razem jako Specjalny Gość trasy występuje z nami MAXI - 101% full profeski na scenie - kto widział i słyszał, ten wie o co kaman ;))))
pozdro 4 @ll !!
KaRRamBa
www.karramba.pl

www.automatyka.pun.pl www.oldgamesneverdie.pun.pl www.narutoiprzyjaciele.pun.pl www.rodzinka.pun.pl www.gik2010.pun.pl